Публикация

Як самостійно відновлюватися від стресових подій роду.

А зараз хочу відкрити правду. Всі ми є жертвами терору за останні 100 років, у декого 200 років. 300 років.  Нічого як виявляється не проходить безслідно. Страждають жертви в більшій мірі, ніж кривдники, даремно люди надіються на якісь покарання кривдників. Генетика в першу чергу має бути переглянута. Чому? Тому, що на генетичному рівні тіло знає, як, коли, де і при яких обставинах загинув дід, або бабуся. Все є в пам’яті фізичного тіла, в біополі людини, батьків, дідів.

Отже продукт ДНК, це є генетичний смітник, або конкретніше, там енергії хвороб, слів, емоцій, вчинків. То є розумною, невидимою субстанцією, яка тісно пов’язана з ДНК роду та людини. Ніхто не забутий, ніщо не забуте. Кожен образ емоцій, залишений жертвами роду, нікуди від родового дерева не дівається, бо нема в просторі йому місця. Це стосується хвороб, вчинків, вірувань, вмінь, дій.

Дух вбитого тісно пов’язаний з духом вбивці, немає значення національність. Це той зв’язок, через котрий крадеться потенціал життя роду жертви і доводить його до знищення. Це також  стосується залежностей від алкоголю, наркотиків, брехні, жорстокості та іншого. Отже, є вихід і він дуже ефективний. Це Символи, які дадуть змогу зупинити агресора зараз, відновивши справедливість, тобто зруйнувати постійний відтік життєвих сил, звільнивши Душі предків від ситуації, що склалась тоді. Це дасть сили, поверне втрачені потенціали роду, та зупинить руйнацію родового дерева.

Для цього є мої публікації, в них ви знайдете відповіді на всі питання. Якщо, хтось забажає отримати мою консультацію, та підтримку, звертайтеся.  


https://ridero.ru/books/metodologiya_nauki_o_zhizni_v_zhizni/

https://ridero.ru/books/simvoly_dlya_raboty_s_myslyami_9/

https://ridero.ru/books/vosstanovi_granicy_lichnosti/

         

Комментарии (0)

Оставь комментарий