Публикация

Що робити, аби не хворіти?

Це замкнене коло. То чи є вихід з нього? І яким чином це робити?
Питання глобального характеру. Кожен потрапивши в певну хворобу, намагається самотужки вилікуватись. Декому це вдається, а декому ні. Пам’ятаю себе, це жорстока приреченість та безвихідь. Мені повезло, до моїх рук потрапив «гравітон». З нього все і почалось. Перш за все допомогла собі, не знала як правильно, та куди потрібно накладати прилад, бо загубила інструкцію. Про нього на той час 1992 рік інформації не було. Приступи астми були надто частими. На осліп йшла по тілу, і спазми відпускали. Легше стало напевно через пів року.
Пішла працювати масажистом, з часом забула про те, що була в лещатах смерті. Собі допомогла, допоможи іншим – був мій девіз. Доля давала можливість працювати майже з усіма хворобами. Весь цей час була думка, чи є життя без хвороб?
Звідки вони беруться? Що робити аби не хворіти? Чи є на тілі одне місце, на яке може людина вплинути новим приладом «Дотик» і миттєво вилікується?
Життя з часом дало відповідь на всі мої питання. Прийшла до висновку, хвороби створюються через спазм в сухожильно – фаціальному комплексі тіла, в місцях кріплень до кістки, в місцях травм. Більше 20 років працювала над створенням схеми впливу. Потрібен був прилад, котрий матиме більш ширший спектр.
Доля мене не залишила в спокої, прийшло горе, а потім друге, війна, «кіборг» залишився під завалами аеропорту довгі місяці очікування та надія на «чудо», але не сталося. А знання йшли до мене наче з відра лилися, днями і ночами писала, малювала. Символи посипались наче пісок, думала, що не витримаю такого натиску. І ось тепер є те, про, що мріяла, коли хворіла. Знаю, людина може бути здоровою, але для цього потрібне бажання, та знання. Бажанням ділитися не стану, а знання про причини, та різнобічні можливості людини передала у віршованій формі в книжках. Про те, як жити, що робити аби не мати хвороб та горя? Можливо не всім потрібно знати те, що передано через мої публікації, думаю вони обійдуть їх стороною. А поки, що читайте книги.
Скажу про українську мову, в ній мала кількість хвороб, та злих сил, і вони не такі страшні. Тому розмовляти, мислити Українською, є певною гарантією здоров’я суспільства, та роду свого. Писала російською, бо на фундаменті слів цієї мови, дуже багато “паразитів”, що створюють хвороби в тілі людини. Ми від них втекти не зможемо, бо на генетичному рівні вже є штамп “паразитів”. Лишилося одне, самотужки кожен має можливість очистити свій простір життя, аби діти та онуки могли прийти в чистий простір роду. Це можливо.
Отримала формули 5 приладів «Оберіг» і найновішим є «Дотик», для впливу на точки в тілі, аби позбутися спазмів. Є можливість бути здоровими, головне бажання. Читайте мої книжки і там знайдете відповіді на всі питання, допомогу та вихід з крутного становища.
Прилад «Дотик» вже є, але мала кількість. Відновлює процеси життя в пошкоджених сухожиллях, зв’язках, суглобах навіть 50 річної давнини. Мати рухомість в суглобах, просипатися без болі в хребті та інших місцях є реальністю. Бути здоровішим з роками, це реально.

Комментарии (0)

Оставь комментарий