Публикация

Чи може людина бути здоровою?

Як може людина бути здоровою, коли суспільство хворе? Це дві взаємно пов’язані речі. Якщо люди думають, що хвороби можуть оминути їх, або обійти стороною, то вони помиляються.

Що таке суспільство? Це люди які мають фізичні тіла, видимі. Що таке хвороби? Це невидимі образи людей, котрі живуть за рахунок живих. Якщо люди думають, що їх омине та чи інша проблема суспільства, то вони помиляються.  Ми одне одного бачимо, а тіла хвороб та проблем не бачимо. Нема тих сил, які могли б людину вберегти від хвороб які вже є в суспільстві. Ніякі дорогі маєтки та високі мури не захистять людину від хвороб, бо в невидимому світі, яким дихає людина вони є.  Мури та цінні речі, ніколи не зможуть захистити людину від повітря яким вона дихає. Саме в повітрі образи хвороб мають місце бути.

Суспільство може бути хворе в різних спектрах свого життя. А я про те, що впливає на здоров’я людини.

Причин хвороб дослідила більше 15000. Тепер моє заключне слово по цьому питанню. Не існує в  світі таких наукових інститутів, які б могли винайти ліки для цих хвороб, і не буде їх ніколи. Така дійсність.

Перш за все потрібно знати, на чому будуються хвороби, що є їх основою?  Ущільнення  сухожилля, над кістяка, фасцій, діафрагми, суглобів, травмування шкіри, все це викликає запальний процес.

Якщо людина думає, що вона здорова, то варто трохи прижати де інде і вона відчує біль. Там є запальний процес, він зумовлений ущільненням, яке затримує потік лімфи, накопичення надлишкової ваги саме цим і обумовлене. Отже,  зцілення людини  в руках самої людини. Коли постало  питання переді мною, то що ж робити в такому разі? Я ж не науковець, дослідницьких приладів нема, це означає, що й виходу нема.  Як виявилось згодом, все геніальне є простим, та ефективним. 300 центрів, та прилад «Дотик» є гарантією вашого здоров’я. Потрібно  позбутися причини хвороби, а не вести боротьбу з наслідками.

Комментарии (0)

Оставь комментарий