Публикация

Точки впливу Оберегом при депресії

  #Оберіг – пристрій для #усунення функціонального #блоку в сухожиллі, фасціях, утримувачах, та окістях, в місцях травмування.   Для впливу на сухожилля, фасції, суглоби, над кістяк. З його допомогою, кожен бажаючий має можливість самостійно, звільнитися  від болів в суглобах, хребті, від зморшок. Допоможе ефективно відновити функції тіла, що постраждали в наслідок поранення, забою, розтягнення та надриву в сухожиллях.

 

Оберіг, наконечником накладають на функціональний блок і здійснюють електростимулюючу терапевтичну дію з необхідною кількістю часу.   а потім переміщують в іншу ділянку, яка потребує впливу. Винахід відноситься до медичної техніки і може використовуватись для впливу на біологічні об’єкти живим електричним струмом, що дає можливість #відновлювати обірваний ланцюжок взаємодії на #клітинному рівні,  і спонукать фізичне тіло до відновлення життєвих процесів. Оберіг також стимулює, відновлює, #регулює процеси, шляхом  механічної дії з допомогою ваги пристрою.  #Оберіг –  відновлює #кровообіг#лімфо тік, передачу електричних, #нервових  імпульсів, та хімічних сигналів нейронів мозку.

Є чимало чинників, із – за яких виникає депресивний стани в людині. В фізичному тілі, в центрах, які показані на малюнку, де через #спазм, ускладнюється #лімфо обіг, #кровообіг та передача #нервових та #нейронних імпульсів, що і є першопричиною захворбвань. Варто приладом простимулювати ці центри, що дасть можливість запобігти депресивним хворобам, а коли вже  є симптоми, то разом з ліками, які призначитв лікар, прискорити одужання.

 

Комментарии (0)

Оставь комментарий