Публикация

Стосовно малої кількості слів, в Українській мові.

  Вона чиста, співзвучна з вібраціями Землі. Українці на своїй території, як люди говорять – Богом даній. Розмовляти Українською мовою, це наче грати на струнах сили Землі в унісон з Всесвітом. Що це? Відкритий колодязь життєвих потенціалів. Це здоров’я, успіх,  воля, всі компоненти для життя. Тепер на Землю Українську, в Київ,  прийшли знання Символів. Через символьний ряд надана людству  можливість очиститись від хвороб та психоемоційного бруду.

Для чого це потрібно? Для чіткої взаємодії, силовим полем розуму людини з силою світла  Всесвіту – вертикальний зв’язок. Адже зв’язок, через комп’ютерно – телефонну  сітку, діє по всій Землі – горизонтальна площина, людський потенціал між людьми і тільки, а з космосом чи то з Богом ні. Не всі знають, що хвороби психоемоційного характеру, негативний вплив нецензурної лайки, передаються через ці мережі. Зомбування, та різноманітні програмування здійснюються з допомогою телепередач, інтернету, телефонів. Чому ми почали хворіти? Всім відомо, подібне притягнеться до подібного. Якщо маєш в собі набір нецензурних слів, котрими користувалися пращурі, то потрапити під вплив співбесідника по телефону, чи то через мережу інтернету легко, саме від цього потенціалу. Людство перейшло на життя по горизонталі, і загубило зв’язок з всесвітом, Богом.  Земля вже не здатна користуватися людьми, як живим розумним силовим полем зв’язку з Розумом Всесвіту. Зараз всі звернули увагу, що тваринний світ різко став розумніший, а чи не боїтеся ви потрапити під вплив тваринного світу? Бо енергії життя, розуму, не потрапляючи в ваші голови, заповнюватимуть вільні живі мізки від впливу по горизонталі, тобто в тварин. Саме це загрожує людству

У Землі є вибір, або дати шанс людям відновити зв’язок з Богом – Всесвітом, або дивитися, як тваринний світ буде володіти людьми. Ще є один, катаклізми, але це для Землі теж не є хорошим варіантом.       

Символи – горизонтальний розвиток людства, якому настав час бути. Що це означає? Мати чистий простір в системі розуму кожної людини, вміти самостійно звільнятися від енергетичних потенціалів хвороб, депресій, залежностей та інше. Нове випробовування для людства, лишитися розумними  людьми, корисними для Бога, Всесвіту та Землі, чи потрапити в пастку, яку самі ж і створили.

Більше 8000 тисяч Символів ввійшли в здобуток Української мови, бо прийняті були в Києві.

Комментарии (0)

Оставь комментарий