Публикация

Першопричина

Першопричинами хвороб є підвивихи, забій, сліди залишені після щеплень, абсцесів, поранень, опіків. Це твердження має підґрунтя на практичному досвіді і з великою кількістю пацієнтів, в 99% випадків, були виявлені підвивихи та вище згадані причини. Розроблені і провірені ланцюги порушень, які виникають через це. Напрацьовані матеріали викладені в книгах та відео в рукописному варіанті.
Отже, порушення будуються в тілі по геометричній фігурі тетраедр. Спазми як правило, виникають в сухожиллях, фасціях, надкісткових сполученнях, суглобах, діафрагмі, білій м’язі живота.
Кожне волокно травмованого сухожилля, має різні ступені порушень. Це залежить від того, якої сили травма і скільки % тканини волокна, було відновлено організмом.
Кожна ниточка волокна, має своє поле відповідальності. На іншому кінці кріплення, вона буде будувати порушення, яке проявляється запальним процесом, бо вона створює постійну надірваність з протилежного боку, а до нього кріпиться орган, який змушений виконувати окрім своєї функції, ще як утримувач в рівновазі тіла.
Всі до єдиного порушення, миттєво фіксуються у відповідних нішах мізків, і мізки посилають сигнал на відновлення та збільшують імпульс нервової системи на цьому відрізку, що відволікає від інших органів і систем силу та потенціал. Саме в місцях спазмів, нерв потрапляє в пастку. Лещата стиснутого волокна, не здатні без команди нерва, розтиснутись і відпустити нерв. А стиснення створює молочну кислоту, і вуглець, токсичні речовини потрапляють в кров, виникає коло взаємозалежностей з якого саме тіло вийти не може.
Для того, щоб зрозуміти, що стається в місцях спазмів, зіжміть кулак сильно і тримайте 5 хвилин, розжавши, уважно подивіться на руку і відчуйте, що твориться з рукою, де болить, куди йдуть імпульси і які місця в мізках реагують на процес.
Опираючись на мої спостереження за пацієнтами, при опитуванні часу виникнення травми, дійшла висновку, що тіло 5 років здатне витримати таку інтенсивність, а після цього періоду, різко виникають хвороби органів та систем. Саме це спонукало до пошуку вирішення проблем, адже за цей час, в тілі виникає багато порушень, задіяна лімфатична система, кровоносна і кровотворна, нервова система, м’язова, зорова, слухова, дихальна. Шкода, що люди хворіють із – за маленького підвивиху гомілковостопного суглобу.
Що цікаво, що токсичні речовини, які виникають по причині підвивиху спричиняють порушення в процесах мозку і це впливає на розумову здібність людини. Спричиняє шкоду не тільки в проявленій, тобто видимій структурі тіла, а й в не проявленій розумовій – невидимій. Це означає, що у людини токсичними є слова, думки, емоції, реакції.
Дух, Душа, воля, розум, думка, слово, біоенергетична складова тіла хімічних та електричних процесів, все потрапляє під вплив токсинів, які виникають по причині спазму.
Висновок такий. Дух, Душа, мною не береться до уваги, бо то рівень людського природного прояву життя, через який людина є розумною.
Фізіологія людини та розум розглядаються як одне ціле. Отже є два шляхи виникнення хвороб людини, це порушення, які описала вище і порушення, які виникають з ментального простору. Всім відомо, науковцями доказано, що думка має енергію і впливає на іншу людину її потенціалом, сюди відносимо слова, емоції.
Людина, силою токсичного набору слів, здатна створити в своїх та чужих мізках спазм. В зоровій частині виникає спазм через переляк, який виник від побаченого. Слух страждає через почуте, і серце спазмується від вище написаного.
Слова сказані в гніві токсичною людиною, спричиняють подібне травмування, що і підвивих. Тому, всі негативні вислови конкретною людиною, або через телевізійний простір, телефон, телевізор, фрагмент насилля побачені людиною, є причиною хвороб, що виникають з ментального простору.
Є вираз – токсичні люди. Отже, токсичними є всі люди і кожен має свій рівень токсичності, він залежить від кількості спазмів та хвороб в тілі людини. Звинувачення інших в токсичності є не коректними, це проблема кожного. Всі помічали, що діти менш токсичні, це тому, що їх тіло гарно працює на постійне відновлення, і травми дитинства дають про себе знати після 25 років.
Коротко, про виникнення причин хвороб на ментальному рівні. Тіло людини з часом помирає, а фантом токсичного набору залишається в просторі, і саме він є збудником хвороб в родині, роду, та місцевості де жила людина. Пастка, в якій людство живе тисячоліттями, коло повторів ніяк не могло бути перерваним, навіть зміни релігійних установ, не здатні вирішити цю проблему. Був час розкидати каміння, так потрібно було, тепер настав час збирати каміння. І вже не залежить від людини, хоче вона це робити чи ні, життя заставить прибрати ментальний простір від токсичного сміття, яке творили пращурі і кожен з вас.
Тепер вихід з становища, і він не придуманий людиною, а прийнятий від Творця, під час пошуку причин хвороб, тому, що знайти причину, це одне, а як її усунути? Це інше питання.
20000 тисяч причин хвороб, які виникають від спазмованого тіла і від токсичного розуму, я називаю це продуктом ДНК (пДНК).
Яким чином очистити тіло і розум від токсинів – пДНК?
Потрібно знати, що це і є фантомами хвороб, поганих слів, емоцій, страхів та інших проявів невидимого життя в житті.
Саме життя в житті, бо всі хвороби, емоції, реакції на емоції, думки, слова, почуття є фантомами, які мають розум людини, навіть звички і вольові прояви яка хворіє чи хворіла в минулому.
Потрібно пам’ятати, що пДНК померлих людей від хвороб, мають силу притягувати ті ж хвороби до рідних, знайомих, близьких, що провокує виникненню хвороб у здорової людини, бо енергії померлої, живуть в просторі живих.
Жива людина, має можливість змінювати свої звички, егоїстичну складову, адже на її основі створюються образи – фантоми, роздратування, залежності, хвороби. Фантоми померлих людей, вже ніколи не зміняться.
Що є насправді?
Дух, Душа відлітають, набравшись опиту.
Воля – родовий стержень потрапляє під владу фантомів і її потрібно звільнити, аби народжені мали свій стержень, і могли продовжити особисте життя, не виконуючи примхи та забаганки фантомів померлих людей. Все у ваших руках.
А зараз про методи, Їх шість. Чотири методи людство використовує, але не повністю усвідомлює їх силу. Два методи, передано через мене.
З допомогою приладу Дотик, люди можуть вчасно розблоковувати спазми в тілі, розірвати ланцюг, з’єднати втрачений зв’язок нерва з часточкою яка потрапила в полон спазму. Отримавши можливість виконувати своє завдання, нерв запустить зупинений процес під час травмування. Вберегтися від травмувань та інших порушень, ми не можемо, вони будуть виникати, це життя, а усунути порушення вчасно є можливість. Це фізіологічна потреба, це не лікування. Ланцюги порушень, які виникають через спазми, описані в книгах та показані в відео.
Є можливість, очистити ментальний простір від пДНК з допомогою Символів, які є в ДНК кожної людини. Але не були проявленими, бо вони мали можливість, без втручання розуму людини, утримувати імунну систему в нормі. Зараз розвиток пришвидшився і тіло потребує допомоги, яку може надати тільки сама людина. Та кількість Символів, в яких є потреба, опубліковані в книгах, та у відео. Користуйтеся, все у вільному доступі, окрім приладу Дотик, його ви можете купити на цьому сайті.

Комментарии (0)

Оставь комментарий