Публикация

Гравітон центр


https://www.facebook.com/gravitoncenter/ Тут будуть розвиватися теми про прилад Оберіг та точки впливу на тіло, для відновлення рухомості в суглобах. Система розроблена Валентиною Островською. В її основі – вплив на сухожилля, фасції, надкісткове кріплення м’язів.

Чому Гравітон-центр? Цю систему на самому початку, розробляла з допомогою приладу Сергієва, гравітон. Багаторічна практика, дала можливість створити більш ефективний прилад Оберіг.

Чим відрізняються два подібних по формі прилади? Прилад, який був створений Сергієвим, має обмежену і цільову дію. Є в певній мірі шкідливим для нервової системи і певному прошарку людей. Він виробляє штучний електричний імпульс, що негативно впливає на мозок та нервову систему. Побачивши таку негативну дію, я замислилась над створенням подібного приладу тільки за формою, а внутрішня складова має іншу будову як за змістом наповнювача так і функціональними завданнями, закладеними в наповнювач природнього походження. І ось перед вами Оберіг, який працює на живому, розумному потенціалі самої людини, з допомогою її електричного струму, що виробляється тілом.

 Чим він кращий? При взаємодії з приладом виникає  зв’язок – дія. Мозкові нейронні імпульси, як відомо через пальці проникають в прилад, зчитують формули зцілення і посилають в заблокований суглоб, сухожилля, фасцію, ДНК програму, закладену від моменту запліднення. Що дає змогу тілу відновити роботу всього тіла.  Звільнений від ущільнення суглоб омивається лімфою, насичується киснем, нерв вивільнюється, потенціал хвороби нейтралізується. Енергетичний потенціал хвороби, що є продуктом ДНК і взаємозв’язки, що виникли з самого початку ущільнення чи – то порушення тіла зникають, що дає можливість не напрацьовувати генетичних хвороб для дітей та онуків. Від впливу приладом Оберіг, клітини тіла  відновлюють  процес хвильового функціонування. Як відомо, що в такому випадку, всі функції організму як фізичного тіла,  нервової системи, енергетичного поля оздоровлюються, уповільнюється старіння, відновлюється рухомість та зменшуються ризики захворювань.   

Комментарии (0)

Оставь комментарий