Публикация

Від пращурів до нащадків.

Творча майстерня особистості та оздоровлення Валентини Островської.

Комплексний підхід до здорового способу життя, та зцілення –  авторські методики.  Перепрошую за викладені знання в вигляді рукописів.

Взяті  до уваги, шкідливі впливи образів, створених з допомогою магії, (творчість пращурів живе й понині).

Згубні звички та хвороби, що передаються в генетичний спадок.

Образи стосунків в сім’ї, що заважають теперішньому баченню та потребам.

Ворожнеча в суспільстві.

Пласт страхів.

Вплив неправдивої інформації.

Зомбування, та програмування в чужих інтересах.

Залежність на всіх рівнях, які є в теперішньому суспільстві.  

Був опрацьований величезний пласт образів хвороб, що є на даний час.  

Удосконалені, та підібрані нові методи звільнення від хвороб.     

Викладені в книгах  знання, з допомогою яких, людина відновить втрачені риси особистості, позбудеться негативних впливів від сучасних та створених в минулі століття контролюючих факторів, що стримують людський розвиток.

Отримає вміння самостійно відновлювати  здоров’я після травмувань. Система впливу на сухожилля фасції, суглоби та надкістяк, щоб усувати вчасно порушення, які бувають у кожного. Це самостійне відновлення з допомогою приладу Оберіг після тілесних пошкоджень, запальних процесів, які були спровоковані вірусними інфекціями, та постійним спазмом сухожиль, фасцій, що створює порушення в органах та системах

 У кожної людини закладено великий потенціал творчості, він не тільки для того,  щоб бути відомим митцем, а й для творчого підходу до життя.  По якійсь причині, люди мало використовують творчий потенціал для зцілення як фізичного тіла, так і емоційного стану.  Знання передаються у віршованій формі, для швидкого усвідомлення та відновлення запасів життєвих сил, які були виведені з обігу  по причині травмування та хвороб.  Звільнившись від образів, що створюють перешкоди, молоді люди матимуть можливість не відволікатися на пошуки причин, що заважають йти в ногу  з швидкоплинним розвитком людства і водночас  вести здоровий спосіб життя.

 На жаль, вплив неправдивої інформації  впливає  на творчий потенціал. Тому, так часто люди, а в більшості молодь, потрапляють під вплив хибних шляхів, а виходу не знаходять.  Тут зібрано  найбільший масив причин, що викликають хвороби та перешкоди в житті.  І методи  усунення  причин  і наслідків.  Що потрібно для того, щоб самому собі допомогти, зберігши свій особистий потенціал життя, та самостійно подолати перешкоди, які виникли? Не помиляється той, хто нічого не робить. Життя без помилок не буває, важливо  їх виправити  та продовжити життя.           

!. Необхідно самостійно зробити перегляд помилок, які спровокували певні затримки в житті. Вибрати  потрібний Символ, здійснити правильно практичну дію, як написано в збірці, та спокійно продовжувати своє життя. Для вирішення певних питань, необхідно придбати такі книги автора.

«Быть успешным и здоровым – это модно»,  ряд книг «Символы для работы с мыслями».   

2. Якщо, самостійно не вдасться виділити основні  характерні риси, які заважають вам в житті, то можна скористатися книгами. В каталогах автора ляльок Лель,  Валентини Островської «Леля & Лель», ви знайдете   набір  емоцій та характерних рис, які заважають бути в житті успішними. Якщо до душі така технологія, то скористайтесь нею. Коли людина сама робить, по технології подібну іграшку, то з нервової системи знімаються психоемоційні нашарування, це дає можливість самостійно позбутися надлишкового потенціалу, який впливає на поведінку, життя, та здоров’я. 

з.  Малювання олівцями,  дасть змогу позбутися негативного потенціалу, який провокує поведінку, що призводить до травмувань, хвороб, залежностей. Ця тема висвітлюється в таких книгах автора Валентини Островської: «Каталог работ. Карандаш», «Светопреломление».

4. Книги у віршованій формі, дають можливість трансформувати надлишковий потенціал  проблем, на які відреагує тіло та розум під час читання. Там є певна  підказка і водночас  трансформатор  проблем, які описані в даному вірші. Книги Островської Валентини. «Реставрація Душі», «Світська тусовка в астралі», «Шукачі пригод з сузір’я Лебедя», «Надо ли знать то, что ты изменить не в силах», дадуть змогу швидко знайти вихід без сторонньої допомоги.    

5. Гімнастика, описана у віршованій формі, то тільки перша частина, друга буде надана пізніше.  Виконуючи її, є можливість вчасно звільняти суглоби, сухожилля, фасції від застійних явищ, що дає можливість бути здоровим.  Тіло  бажає бути вільним, від емоційного бруду. Гімнастика в душі, розроблена таким чином, щоб кожен самостійно, міг  змити з допомогою води, пласт емоційного бруду, який осідає на відкриті ділянки тіла, та в достатній мірі зволожити його. Шкіра з роками втрачає пружність та еластичність, через певні зміни в організмі, тому час від часу варто проводити такі процедури. Виконуючи гімнастику, яка націлена на  зменшення ваги, ви відчуватимете себе бадьоро та впевнено.  Книга «Исскуство быть здоровым».

6. Підбірка книг про кохання, «Любовь и жизнь» в них описані перешкоди, які  відволікають на себе потенціал почуттів.   Читаючи їх,  є можливість трансформувати особисті проблеми, якщо є непорозуміння в стосунках. Змінивши себе, зміняться відносини: «лая ворона», «Безам бу са», «Любовь – как познание света», «Между тем и этим миром», «Нектар мечты», «Любовь и жизнь 2», «Танец любви», «Пазлы Духа».

7. Життя в житті. В цій групі книг, ви отримаєте знання про те, як створюються невидимі сили, що поглинають життєві потенціали людини та можливість трансформувати їх, якщо вони вам притаманні. Підбірка книг:  Жизнь в жизни – «Мотивации», «Я» спроси у «Я»», «Жизнь», «Истина – в чём она соктыта», «Разговор сознания с подсознанием», «Разговор Я с Я», «Слово – сила».

8. Символи – це нові та дуже старі знання взаємодії людини в середовищі та зі своїм тілом.  Вони  дають можливість, самостійно позбутися потенціалу хвороб,  негативних емоцій,  думок та слів, які притаманні людині. Звільнити життя від образів «паразитів», що обкрадають життя людини, створені магічним шляхом  та передаються з покоління в покоління. Вони  викладені таким чином, щоб кожен  читач  зумів  зрозуміти, чи є в нього потреба в тому чи іншому Символі. Якщо є, то швидко позбавившись перешкод, матиме змогу йти по життю без вагання.   – «Жизнь в жизни. Символы огни», «Символы – инструменты Ангелов».

9. Всім відомо про те, що швидкий розвиток людства, та перехід в Еру Водолія спровокували появу нових хвороб, з якими людство ще не навчилося боротися.  Автору винаходів, Островській Валентині, вдалося виявити схеми центрів, щоб  впливати  приладом Оберіг, для усунення ущільнень в жилах, в  фасціальному комплексі, суглобах, утримувачах м’язів та на поверхні кісток.  Винайдений  прилад Оберіг, забезпечить збереження здоров’я,  цілісність не тільки фізичного тіла, а й особистості людини. Про це ви можете дізнатись з таких книг: «300 центров для воздействия прибором Оберіг», «Тетраэдр» – методика роботи приладом Оберіг»,  «Атлас точек в теле»,  «Сухожилия, фасции, надкостница, суставы»,  «Быть успешным и здоровым – это модно!».  

!0. Разом з тим, отримані знання про те, звідки і як формуються хвороби. Для боротьби з причинами та наслідками є  Символи.  Ознайомитись, та отримати схеми відновлення всіх функцій організму, ви зможете в таких публікаціях автора:  «Продукт ДНК», «Методология науки о жизни в жизни».  «Абетка життя в житті – все те, з чого все складається». Для більш глибшого ознайомлення та навчання, будуть організовані семінари.   

Комментарии (0)

Оставь комментарий